اخبار برگزیده - آرشیو

نوروز ۱۳۹۸ همایون باد.
فرا رسیدن سال جدید شمسی و تولد امام متقیان مبارک باد.

نوروز ۱۳۹۸ همایون باد.

دفتر وزارتی فرا رسیدن سال جدید خورشیدی و تقارن آن با ایام ماه مبارک رجب و تولد حضرت امیر مومنان و پیشوای خردمندان؛ امام علی بن ابیطالب(ع) را به مقام عالی وزارت، همکاران معزز دفتر و ستاد وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، اعضای جامعه بزرگ آموزش عالی کشور و همه هموطنان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و برای آنان سالی سرشار از بهروزی، تندرستی و شادکامی آرزو می‌نماید.

ادامه مطلب
هفتمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی
در آستانه سال جدید صورت پذیرفت

هفتمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی گالری

دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در ادامه دیدارهای مستمر خود با پرسنل و در آستانه سال جدید خورشیدی در نشستی صمیمی با همکاران دفتر وزارتی به گفت‌و‌گو پرداخت.

ادامه مطلب
سفر مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی به دزفول
دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در معیت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سفری یک روزه به دزفول در دومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور شرکت نمود.

سفر مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی به دزفول گالری

دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در معیت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سفری یک روزه به دزفول (۷ اسفند) در دومین کنگره بین‌المللی جندی شاپور شرکت نمود.

ادامه مطلب
تقدیر مدیرکل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی ریاست جمهوری از دفتر وزارتی

تقدیر مدیرکل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی ریاست جمهوری از دفتر وزارتی

مدیرکل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری طی نامه ای به دکتر مسعود شمس‌بخش از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش دفتر وزارتی تقدیر نمود. ‌‌‌‌

ادامه مطلب
سفر رسمی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی به استان یزد
حضور دکتر مسعود شمس‌بخش در دانشگاه یزد

سفر رسمی مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی به استان یزد گالری

دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در معیت وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سفری دو روزه به استان یزد از دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی این استان بازدید نمود.

ادامه مطلب