انتصاب مشاور وزیر و مدیرکل حوزۀ وزارتی

انتصاب دکتر علی شمسی‌پور به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حوزۀ وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

۱۴ فروردین ۱۴۰۱ | ۱۵:۱۶ کد : ۶۷۹۲۳ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۳۰۱
دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ در حکمی، دکتر علی شمسی‌پور را به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حوزۀ وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری منصوب کرد.
انتصاب دکتر علی شمسی‌پور به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حوزۀ وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

دکتر محمدعلی زلفی‌گل، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری،شنبه 14 اسفند ۱۴۰۰ در حکمی، دکتر علی شمسی‌پور را به سمت مشاور وزیر و مدیرکل حوزۀ وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری منصوب کرد.

متن حکم وزیر علوم به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر علی شمسی‌پور
نظر به مراتب تعهد، تخصص و توانمندی‌های ارزشمند جناب‌عالی، به موجب این حکم به سمت «مشاور وزیر و مدیرکل حوزۀ وزارتی» منصوب می‌شوید.
انتظار می‌رود ضمن هماهنگی با اینجانب در تمشیت و پیشبرد امور و کمک به دستیابی به اهداف، سیاست‌ها و برنامه‌های این وزارت، هماهنگی و همکاری بایسته را مبذول نمایید.
امید است با توکل به خداوند سبحان و تلاش‌های جناب‌عالی و همکاران محترم، اهداف و سیاست‌های این وزارت در زمینۀ راهبری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی، پژوهشی و فناوری بر پایه قوانین و سیاست‌های دولت محترم و در چارچوب برنامه‌های ارائه‌شده اینجانب به مجلس شورای اسلامی تحقق یابد. توفیق جناب‌عالی را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند متعال خواستارم.

محمدعلی زلفی گل

شایان ذکر است؛ دکتر علی شمسی‌پور متولد سال ۱۳۵۷ و عضو هیات علمی دانشگاه صنعتی امیرکبیر است که از شهریورماه سال‌جاری سمت مشاورت وزیر و سرپرست حوزۀ وزارتی را بر عهده داشت.