دیدار نخست

نخستین دیدار دکتر علی شمسی‌پور با همکاران دفتر وزارتی

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۶:۴۴ کد : ۶۳۷۵۳ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۳۷۹
دکتر علی شمسی‌پور، مشاور وزیر و سرپرست حوزۀ وزارتی در نخستین دیدار خود پس از انتصاب، با همکاران دفتر وزارتی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
نخستین دیدار دکتر علی شمسی‌پور با همکاران دفتر وزارتی

دکتر علی شمسی‌پور، مشاور وزیر و سرپرست حوزۀ وزارتی در نخستین دیدار خود با همکاران دفتر وزارتی، با آنان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
این دیدار از ساعت 9/30 الی 11 چهار‌شنبه 24 شهریور 1400 و در سالن جلسات دفتر وزارتی برگزار گردید و اکثریت همکاران دفتر وزارتی حضور داشتند.
در ابتدای این دیدار، دکتر شمسی‌پور، طی سخنانی ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای همۀ همکاران و معرفی خود و پیشینیۀ تحصیلی و اجرایی، فرصت خدمتگزاری در نظام جمهوری اسلامی را مهم، مغتنم و در عین حال سخت و با مسئولیت فراوان دانست و از همکاران طلب دعای خیر و موفقیت کرد.
ایشان ضمن خوشوقتی از آشنایی با همکاران اعلام کرد در فرصتی مناسب و به طور جداگانه با هر یک از همکاران دیدار و در جریان وظایف آنان قرار خواهد گرفت.
سپس هر یک از همکاران ضمن معرفی خود و بیان خلاصۀ وظایف محوّله و تبریک انتصاب دکتر شمسی‌پور، نقطه نظرات خود در مورد مسائل مختلف کاری را بیان نمودند. اهم مسائل مطروحه عبارت بود از:
درخواست ارتقاء جایگاه دفتر وزارتی در ستاد، درخواست کمک به همکاران در موضوع اضافه کاری ماهانه و حضور همۀ همکاران در کارگروه‌ها، رسیدگی جدی به وضعیت معیشت همکاران وزارت، گزارش موضوع دانشگاه دوستدار خانواده و لزوم تداوم جلسات با دکتر شمسی‌پور.
همچنین آقای جاودانی گزارشی از سابقۀ این جلسات در دورۀ مدیرکل پیشین ابراز نمود.
در انتهای جلسه دکتر شمسی‌پور ضمن تشکر مجدد از همکاران و تأکید بر ادامۀ همکاری کارشناسان با آقای جاودانی و اعلام حضور معاون جدید دفتر در روزهای آتی، برای همۀ همکاران آرزوی موفقیّت و بهروزی نمود.