خداحافظی همکاران با معاون دفتر

خداحافظی همکاران با معاون دفتر؛ برگزاری مراسم تکریم دکتر سید حسن میرفخرائی

۱۱ دی ۱۳۹۸ | ۱۳:۴۸ کد : ۵۲۳۷۲ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۲۰۰۰
در مراسمی با حضور مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و همکاران دفتر، از خدمات سه‌ساله جناب آقای دکتر سید حسن میرفخرائی در تصدی معاونت دفتر وزارتی تقدیر شد.
خداحافظی همکاران با معاون دفتر؛ برگزاری مراسم تکریم دکتر سید حسن میرفخرائی

در مراسمی با حضور مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و همکاران دفتر، از خدمات سه‌ساله جناب آقای دکتر سید حسن میرفخرائی در تصدی معاونت دفتر وزارتی تقدیر شد. در این مراسم که از ساعت 11 الی 12 چهارشنبه 11 دیماه و در محل سالن جلسات دفتر وزارتی برگزار شد، دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی از مساعی و تلاش‌های سه‌ساله دکتر میرفخرائی تشکر و تقدیر و برای ایشان آرزوی بهروزی نمود. سپس همکاران دفتر، ضمن بیان خاطراتی از دوران همکاری با دکتر میرفخرائی، برای ایشان در مراحل آتی زندگی آرزوی توفیق نمودند.
در ادامه، دکتر میرفخرائی با تشکر از اعتماد مدیران کل سابق و فعلی دفتر وزارتی و همکاری پرسنل دفتر، به ارائه گزارشی از رئوس اقدامات صورت گرفته در دوران تصدی پرداخت.
در پایان جلسه نیز ضمن تقدیم نامه مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در تقدیر از معاون دفتر و اعلام پایان همکاری، هدایایی به رسم یادبود به دکتر میرفخرائی اهدا شد.
متن نامه دکتر شمس‌بخش بدین شرح است:
جناب آقای دکتر سید حسن میرفخرائی
با سلام و احترام،
بدینوسیله از تلاشها و مساعی جناب‌عالی در دوران تصدی معاونت دفتر وزارتی تشکر و قدردانی می‌شود.
امید است جامعه دانشگاهی و فرهیختگان از تجارب ارزنده جناب‌عالی در مسئولیت‌های مختلف بهره‌مند گردند.
از خداوند متعال استمرار توفیقات حضرت عالی را در خدمت به آموزش‌عالی خواهانم.
با آرزوی توفیق الهی
مسعود شمس ‌بخش
مدیرکل دفتر وزارتی

شایان ذکر است دکتر سید حسن میرفخرائی، عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی است که از دوم آبان 1395 تا یازدهم دیماه 1398 سمت معاونت دفتر وزارتی را برعهده داشت.


( ۵ )