ساعتی هم‌نشینی با مدیرکل

یازدهمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی

دیدار مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی با همکاران
۰۳ دی ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۳ کد : ۵۲۱۵۰ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۵۳۴
دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در ادامه نشست‌های ادواری خود با همکاران دفتر وزارتی، با آنان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
یازدهمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی

یازدهمین دیدار مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی با همکاران دفتر برگزار شد.
این دیدار از ساعت 12/30 الی 30/‏13 سه‌شنبه 3 دیماه ۹۸ و در سالن جلسات دفتر وزارتی برگزار گردید و اکثریت همکاران دفتر وزارتی به همراه دکتر سید حسن میرفخرائی، معاون مدیرکل حضور داشتند.
در ابتدای این دیدار، دکتر شمس‌بخش، طی سخنانی ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای همه همکاران بر تکریم بیشتر ارباب رجوع به عنوان یک وظیفه همیشگی همکاران دفتر تاکید نمود و بیان کرد که این تکریم، خود باعث انبساط روحی همکاران نیز می‌شود.
سپس دکتر میرفخرایی، ضمن تشکر از نگاه مثبت و همدلانه مدیرکل در تشکیل این جلسات به بیان داستان منظومی از جناب مولانا در باب دوران کودکی حضرت موسی (ع) پرداخت که بن مایه ابیات، اهمیت توکل بر حضرت حق بود که بیان این داستان از سوی معاون دفتر با تشویق همکاران روبرو شد.
سپس هر یک از همکاران نقطه نظرات خود در مورد مسائل مختلف کاری را بیان نمودند. اهم مسائل مطروحه عبارت بود از:
درخواست کمک به همکاران در موضوع اضافه کاری ماهانه، لزوم توجه بیشتر به پرسنل دبیرخانه، مسائل مربوط به ورزش بانوان در ستاد و عدم حل مشکل استفاده از باشگاه، گلایه از وضعیت نیروهای پروژه ای و قراردادی و لزوم توجه بیشتر به آنان، وظایف متقابل مدیران اداره و کارمندان در تکریم ارباب رجوع و رفع نیازهای همکاران، عدم حل مشکل دسترسی در سامانه اتوماسیون اداری، عدم حل مشکل مزاحمت تلفنی برای همکاران،عدم پاسخگویی کارشناسان پاره‌ای از معاونت‌ها.
سپس آقای جاودانی به عنوان دبیر جلسه ضمن تشکر از مدیرکل در اختصاص وقت به این جلسه و با بیان اینکه این جلسه یازدهمین دیدار جناب آقای دکتر شمس بخش با همکاران می باشد به سرکار خانم یزدانی به عنوان همکار جدید دفتر خیرمقدم گفت و از عملکرد و اخلاق و منش کاری سرکار خانم‌ها زارعی و کاظمی به عنوان "کارمندان خوب" این دوره تقدیر و تشکر نمود.
ایشان همچنین ضمن بیان مواردی از ضعف کارشناسی در معاونت های وزارت، از مدیرکل برای حل مشکل استمداد نمود.
در پایان جلسه نیز دکتر شمس‌بخش و پرسنل دفتر، سالروز تولد جناب آقایان باقرپور و رستمی را که در دیماه واقع شده است به ایشان تبریک گفته و برای آنان بهروزی و تندرستی آرزو نمودند.