دیدار مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی با همکاران

نهمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی

۰۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۲ کد : ۴۸۹۶۴ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۲۳۰
دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در ادامه نشست‌های منظم خود با همکاران دفتر وزارتی، با آنان دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
نهمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی

نهمین دیدار مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی با همکاران دفتر برگزار شد.
این دیدار از ساعت ۱۱ الی ۳۰/‏۱۲ چهارشنبه 2 مرداد ۹۸ و در سالن جلسات دفتر وزارتی برگزار گردید و اکثریت همکاران دفتر وزارتی به همراه دکتر سید حسن میرفخرائی، معاون مدیرکل حضور داشتند.
در ابتدای این دیدار، دکتر شمس‌بخش، طی سخنانی ضمن آرزوی سلامتی و توفیق برای همه همکاران بر ارائه گزارش ادواری از سوی پرسنل به جهت ارتقای راندمان کاری و پایداری افراد در سیستم تاکید نمود. ایشان تدوین اولیه نامه ها در حوزه‌های ذیربط و ارجاع بعدی به دفتر وزارتی را زمینه‌ساز دقت مضاعف در مکاتبات دانست. وی همچنین از همکارانی که دست‌اندرکار برگزاری نشست اخیر روسای دانشگاه‌ها بودند تقدیر نمود و بر لزوم آسیب شناسی جهت بهبود کیفیت نشست‌های بعدی تاکید کرد.
سپس دکتر میرفخرایی، ضمن تشکر از نگاه مثبت و همدلانه مدیرکل در تشکیل این جلسات، بر تداوم همدلی و کوشش مضاعف همکاران دفتر تاکید نمود و نقطه نظرات مدیرکل در لزوم ارائه گزارش عملکرد همکاران را باعث بهبود شیوه‌های کاری دانست.
پس از ایشان آقای جاودانی به عنوان دبیر جلسه، ضمن ارائه گزارشی از تعداد و چگونگی جلسات برگزار شده قبلی، بر مشارکت همکاران در ارائه مطالب آموزشی در جلسه تاکید نمود. همچنین ایشان قطع دسترسی دبیرخانه‌ای همکاران دفتر وزارتی در سامانه اتوماسیون اداری را مشکل جدی دانست و از مدیرکل درخواست نمود برای حل مسئله در این موضوع ورود نمایند.
سپس هر یک از همکاران نقطه نظرات خود در مورد مسائل مختلف کاری را بیان نمودند. اهم مسائل مطروحه عبارت بود از:
اصلاح دسترسی اتوماسیونی، لزوم اعتماد بیشتر به همکاران در خصوص موضوع حضور و غیاب، تاکید بر تسریع در فراهم آوردن امکان استفاده بانوان ستاد از امکانات ورزشی وزارت، لزوم معرفی همکاران دفتر برای عضویت در کارگروه‌های مختلف، لزوم هماهنگی مسائل رفاهی برای همکارانی که با خارج از وزارت قرارداد دارند، لزوم اعتماد همه بخش‌های وزارت به ویراستار دفتر در تدوین مکاتبات، مفید بودن ارائه گزارش کار.
سپس جناب آقای جاودانی مطالبی در مورد فرایند تبدیل کارکرد آموزش عالی از مقوله آموزش محض به پژوهش و فناوری با تاکید بر نقش پارک‌های علم و فناوری و جناب آقای اسدی گزارشی از فرایند و جوانب چگونگی تعیین تکلیف اسناد که از وظایف مصرح دفتر وزارتی می باشد ارائه نموده و به سوالات همکاران در این خصوص پاسخ دادند.
همچنین در این جلسه مدیرکل و همکاران دفتر، ضمن تبریک ازدواج سرکار خانم خوری و آرزوی شادکامی و سعادت برای ایشان، سالروز تولد جناب آقای جاودانی و سرکار خانمها لولائی و خلیلی را که در فصل تابستان واقع شده است به ایشان تبریک گفته و برای آنان بهروزی و تندرستی آرزو نمودند.


( ۱ )