جلسه مدیرکل با همکاران

هشتمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی

۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۴۲ کد : ۴۶۹۶۷ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۱۵۹۶
دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در نشستی صمیمانه با همکاران دفتر وزارتی به گفت‌و‌گو پرداخت.
هشتمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی

دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در ادامه دیدارهای مستمر خود با پرسنل در نشستی صمیمی با همکاران دفتر وزارتی به گفت‌و‌گو پرداخت.
این دیدار از ساعت ۱۱ الی ۳۰/‏۱۲ سه‌شنبه ۳ اردیبهشت ۹۸ و در سالن جلسات دفتر وزارتی برگزار گردید و اکثریت همکاران دفتر وزارتی به همراه دکتر سید حسن میرفخرائی، معاون مدیرکل حضور داشتند.
در ابتدای این دیدار، دکتر شمس‌بخش، طی سخنانی ضمن تبریک آغاز سال جدید و اعیاد شعبانیه، ابراز امیدواری نمود سال جدید، سالی سرشار از آرامش و سلامتی و بهروزی برای همه همکاران دفتر باشد. ایشان با اشاره به وقوع سیل اخیر در بعضی از استان‌های کشور، ابراز امیدواری نمود مشکلات هموطنان بر طرف و فرصت جدیدی برای بهره‌گیری از نعمات الهی فراهم آید. وی پیشنهاد داد در هر جلسه یکی از همکاران دفتر یکی از موضوعات مرتبط با حوزه آموزش عالی را انتخاب و در مورد آن به اختصار توضیحاتی ارائه نماید. همچنین ایشان بر لزوم تقویت استفاده از سامانه اتوماسیون در بخش های مختلف و کاهش استفاده از کاغذ در ستاد وزارت تاکید نمود و معاونت پژوهشی را نمونه موفقی از این امر دانست.
سپس دکتر میرفخرایی، ضمن تشکر از نگاه مثبت و همدلانه مدیرکل در تشکیل این جلسات و تبریک آغاز سال جدید خورشیدی بر تداوم همدلی و کوشش مضاعف همکاران دفتر در سال جدید تاکید نمود.
پس از ایشان آقای جاودانی به عنوان دبیر جلسه، ضمن تبریک سال نو مطالبی در خصوص ایده مطرح شده از سوی مدیرکل محترم در مورد نحوه برگزاری جلسات بیان نمود و از همکاران دفتر تقاضا نمود که به منظور پربار شدن جلسات، ایده ها و راهکارهای خود را بیان نمایند.
سپس هر یک از همکاران نقطه نظرات خود در مورد مسائل مختلف کاری را بیان نمودند. اهم مسائل مطروحه عبارت بود از:
بحث پیرامون امکان یا عدم امکان ایجاد زمینه برای امضای نامه های وزیر در سامانه اتوماسیون، لزوم همکاری بیشتر سازمان امور دانشجویان و سازمان سنجش در استفاده از سامانه، تاکید بر تسریع در فراهم آوردن امکان استفاده بانوان ستاد از امکانات ورزشی وزارت.
سپس مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی ضمن بیان مطالبی در خصوص تاریخچه آموزش عالی در کشور، قانون هیات امنای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی و تاریخچه آن را تشریح نمود و به سوالات همکاران در این خصوص پاسخ داد.
در پایان جلسه نیز همکاران دفتر، سالروز تولد جناب آقایان دکتر شمس‌بخش، دکتر میرفخرایی، آقای اسدی و سرکار خانمها اسماعیلی، خوری و کاظمی را که در فصل بهار واقع شده است به ایشان تبریک گفته و برای آنان بهروزی و تندرستی آرزو نمودند.


( ۱ )