تقدیر مدیرکل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی ریاست جمهوری از دفتر وزارتی

۰۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۲ کد : ۴۵۹۰۹ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۲۱۳۶
مدیرکل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری طی نامه ای به دکتر مسعود شمس‌بخش از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش دفتر وزارتی تقدیر نمود. ‌‌‌‌
تقدیر مدیرکل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی ریاست جمهوری از دفتر وزارتی

مدیرکل رسیدگی به شکایات و درخواست‌های مردمی مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری طی نامه‌ای به دکتر مسعود شمس‌بخش از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش دفتر وزارتی تقدیر نمود. متن نامه جناب آقای حسن صالحی بدین شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای شمس بخش
مشاور محترم وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

با سلام و احترام
در راستای تحقق راهبردهای ابلاغی مقام معظم رهبری و تاکید دولت محترم تدبیر و امید بر رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را از مدیران، کارشناسان و کارکنان پرتلاش آن مجموعه در جهت ارتقای کیفیت پاسخگویی و رسیدگی به امورات محوله و حل مشکلات مردمی در روزهای پایانی سال جاری اعلام می‌نمایم.
امید است که با استعانت از درگاه الهی شاهد توفیق خدمت روزافزون به نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی باشیم.
حسن صالحی

لازم به ذکر است که این نامه به استحضار وزیر علوم، تحقیقات و فناوری رسید که ایشان دستور تقدیر از همکاران را صادر نمودند و متعاقب آن مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی طی نامه ای به همه پرسنل دفتر وزارتی از تلاش‌های ارزنده آنان در اجرای اهداف دفتر وزارتی و سیاست‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در سال ۱۳۹۷ تقدیر و تشکر نمود.


( ۱۱ )