دیدار مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی با پرسنل دفتر

ششمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی

۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۵ کد : ۴۳۹۴۴ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۶۵۲
دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در ادامه دیدارهای مستمر خود با پرسنل، در نشستی صمیمی با همکاران دفتر وزارتی به گفت‌و‌گو پرداخت.
ششمین دیدار دکتر مسعود شمس‌بخش با همکاران دفتر وزارتی

دکتر مسعود شمس‌بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در دیداری صمیمی با همکاران دفتر وزارتی به گفت‌و‌گو پرداخت.
این دیدار از ساعت ۱۴ الی ۱۵ سه‌شنبه ۲۷ آذر ماه ۹۷ و در سالن جلسات دفتر وزارتی برگزار گردید و اکثریت همکاران دفتر وزارتی به همراه دکتر سید حسن میرفخرائی، معاون مدیرکل حضور داشتند،
در ابتدای این دیدار، دکتر شمس‌بخش، طی سخنانی از مساعی همکاران دفتر تشکر و تشکیل به موقع این جلسه را نشانه اهتمام مسئول پیگیری جلسات دانست. پس از ایشان دکتر میرفخرائی نکاتی در خصوص مسائل کاری دفتر بیان نمود.
سپس هر یک از همکاران دفتر نقطه نظرات خود در مورد مسائل مختلف کاری را بیان نمودند. اهم مسائل مطروحه عبارت بود از:
توضیح فرایند تعبیه شده در سیستم اتوماسیون اداری جهت پیگیری مدیران، مشکلات مربوط به اسناد سازمان امور دانشجویان، مشکلات وضعیت استخدامی و پرداخت‌های رفاهی همکاران جهادی و قراردادی، لزوم ایجاد فرایند مدون برای پیگیری مکاتبات از معاونت ها و مراکز و توضیح فرایند ایجاد دسترسی در سامانه ERP برای موسسات آموزش عالی و مشکلات حادث شده در این مورد.
سپس مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی ضمن جمع بندی جلسه، چند نکته را به عنوان نکات مورد اهتمام دفتر اعلام نمود:
۱- تاکید به مدیران وزارت برای استفاده از امکان ایجاد شده جهت پیگیری مکاتبات در سامانه اتوماسیون اداری ۲- تدوین پروتکل چگونگی دسترسی کاربران موسسات آموزش عالی به ERP.
۳- تدوین نامه به معاونین جهت معرفی نماینده ویژه جهت تدوین گزارشات و پیگیری مکاتبات. ۴- بررسی موضوع ایجاد مرکزی برای نمایش اسناد و تاریخ وزارت متبوع.
در ابتدای این دیدار دکتر شمس‌بخش و همکاران دفتر وزارتی انتخاب جناب آقای دکتر سید حسن میرفخرائی را به عنوان یکی از پژوهشگران برتر دانشگاه علامه طباطبایی به ایشان تبریک گفته و از خدای متعال برایشان توفیقات روزافزون مسئلت نمودند.
همچنین مدیرکل و همکاران دفتر، سالروز تولد سرکار خانم رقیه رفیع زاده و جناب آقایان کامبیز کرد و محمد ایمانی را که در آذرماه واقع شده است به آنان تبریک گفته و برای ایشان بهروزی و تندرستی آرزو نمودند.