دیدار مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی با پرسنل دفتر

پنجمین دیدار دکتر مسعود شمس بخش با همکاران دفتر وزارتی

۱۴ آبان ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۸ کد : ۴۲۶۲۷ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۱۶۴۸
دکتر مسعود شمس بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در دیداری صمیمی با همکاران دفتر وزارتی به گفت و گو پرداخت.
پنجمین دیدار دکتر مسعود شمس بخش با همکاران دفتر وزارتی

دکتر مسعود شمس بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی در دیداری صمیمی با همکاران دفتر وزارتی به گفت و گو پرداخت.
این دیدار از ساعت ۱۳ الی ۱۴ دوشنبه ۱۴ آبان ماه ۹۷ و در سالن جلسات دفتر وزارتی برگزار گردید و اکثریت همکاران دفتر وزارتی به همراه دکتر سید حسن میرفخرائی، معاون مدیرکل حضور داشتند،
در ابتدای این دیدار دکتر شمس بخش، طی سخنانی ضمن تشکر از مساعی همکاران دفتر، تشکیل چنین جلساتی را موجب ارتقای روابط کاری میان همکاران دانست. وی با اشاره به گذشت یکسال از تصدی ایشان در سمت مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی، دو موضوع تفکیک قسمت بازرسی از وظایف دفتر و ارجاع مراجعان به بخش مرتبط در ستاد وزارت و کاهش ارباب رجوع را از اهم دستاوردهای یکساله دفتر وزارتی دانست. پس از آن، دکتر میرفخرائی، معاون مدیرکل، ضمن تشکر از وقتی که دکتر شمس بخش برای تشکیل این جلسه اختصاص داد به بیان توضیحاتی در مورد فرایند و روال کارهای دفتر وزارتی پرداخت و بر بهبود مستمر عملکرد همکاران تاکید نمود.
سپس هر یک از همکاران دفتر ضمن تشکر از تشکیل این جلسه، نقطه نظرات خود در مورد مسائل مختلف کاری را بیان نمودند. اهم مسائل مطروحه عبارت بود از:
تاکید بر اهتمام در مسائل معیشتی پرسنل، بهبود فرایند کاری با عنایت به تاکید مدیرکل بر موضوع اتوماسیون اداری، گزارش روند جابجایی مکانی بخشی‌هایی از دبیرخانه، مشکلات ایجاد شده در مورد روند ارسال نامه‌ها در ستاد وزارت با عنایت به رویه جدید امور اداری، گزارشی از فعالیت های امور اسناد دفتر وزارتی و مسائل حادث شده در ارتباط با اسناد سازمان سنجش، حجم زیاد کار در دبیرخانه مرکزی و کمبود نیرو، مسائل مکاتبات محرمانه، اصلاح فرایند اسکن نامه‌ها در دبیرخانه، تاکید بر اهتمام معاونان وزیر بر استفاده از سامانه‌های مختلف و تاکید بر برگزاری منظم جلسات با مدیرکل.
در ادامه مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی ضمن تشکر مجدد از زحمات همکاران دفتر وزارتی و در جمع بندی مطالب بر تلاش بیشتر جهت ارائه خدمت صادقانه به مراجعان وزارت تاکید نمود. همچنین ایشان آقای جاودانی را مأمور پیگیری تشکیل جلسات منظم میان مدیرکل و همکاران نمود.
در پایان این جلسه نیز دکتر شمس بخش و همکاران دفتر وزارتی سالروز تولد جناب آقایان دکتر سید حسن میرفخرائی، سید حسین جاودانی، مهدی پورصالح، ابوالفضل شیخ ربیعی، ابوالفضل کبریایی زاده و سرکار خانمها رقیه خلیلی، فاطمه لولائی، مرضیه زارعی، مریم نوربخش، شیرین کاظمی و گیتا اردستانی را که سالگرد تولدشان میان ماه‌های اردیبهشت تا آبانماه بوده است به آنان تبریک گفته و برای آنان بهروزی و تندرستی آرزو نمودند.


( ۲ )