انتصاب دکتر ابراهیمی در کمیته تخصصی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در حوزه وزارتی

انتصاب عضو جدید کمیته تخصصی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در حوزه وزارتی

۱۱ بهمن ۱۳۹۶ | ۱۶:۲۶ کد : ۳۷۲۰۷ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۳۴۸
دکتر مسعود شمس بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و رئیس کمیته تخصصی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در حوزه وزارتی، طی حکمی دکتر ابراهیم ابراهیمی، نماینده وزیر و مسئول دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان و هماهنگ کننده هیات های انتظامی اعضای هیات علمی را با حفظ سمت به عنوان عضو کمیته فوق الذکر منصوب کرد.
انتصاب عضو جدید کمیته تخصصی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در حوزه وزارتی

دکتر مسعود شمس بخش، مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و رئیس کمیته تخصصی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در حوزه وزارتی، طی حکمی دکتر ابراهیم ابراهیمی، نماینده وزیر و مسئول دفتر هماهنگی هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان و هماهنگ کننده هیات های انتظامی اعضای هیات علمی را به سمت عضو کمیته فوق الذکر منصوب کرد. متن حکم به شرح ذیل است:
"با سلام و احترام
به منظور گسترش دامنه مشارکت کارکنان و ارتقای بهره وری در نظام اداری و اجرای مصوبه شماره ۴۳۰/۱۳. ط مورخ ۱۵/‏۱۲/‏۱۳۷۹‬ شورای عالی اداری و بخشنامه شماره ۱۹۵۹۴۰/۱۹۰۰ مورخ ۲۴/‏۱۰/‏۱۳۹۱‬ سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور و بر اساس مفاد بند ۴-۴ دستورالعمل نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها، با عنایت به تجارب و سوابق ارزشمند جناب عالی به موجب این حکم با حفظ سمت و وظایف جاری به سمت " عضو کمیته تخصصی نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در حوزه وزارتی" منصوب می‌شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و توجه به خرد جمعی در پیشبرد اهداف نظام پیشنهادها موفق و موید باشید. "