برگزاری نخستین جلسه کمیته تخصصی نظام پیشنهادها در حوزه وزارتی

برگزاری نخستین جلسه کمیته تخصصی نظام پیشنهادها در حوزه وزارتی

۱۰ دی ۱۳۹۶ | ۱۷:۳۸ کد : ۳۶۷۱۸ اخبار برگزیده
تعداد بازدید:۳۸۱
نخستین جلسه کمیته تخصصی نظام پیشنهادها در حوزه وزارتی به ریاست مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و با حضور همه اعضا برگزار شد.
برگزاری نخستین جلسه کمیته تخصصی نظام پیشنهادها در حوزه وزارتی

نخستین جلسه کمیته تخصصی نظام پیشنهادها در حوزه وزارتی به ریاست مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و با حضور همه اعضا در ساعت ۱۵ مورخ ۱۰ دی ماه در دفتر وزارتی برگزار شد.
در این جلسه که آقایان دکتر مسعود شمس بخش (رئیس کمیته)، دکتر حسینعلی عربی، دکتر علیرضا عبداللهی نژاد، دکتر فریدون جعفری، محمدرضا اسدی و سید حسین جاودانی (دبیر کمیته) حضور داشتند، ابتدا دبیر کمیته ضمن بیان نکاتی در مورد ساختار کمیته و شرح وظایف اعضاء، هدف از تشکیل چنین جلساتی را توسعه مشارکت کارکنان در جهت بهبود راندمان کاری دانست.
سپس رئیس جلسه و اعضا با بیان دیدگاه های خود، پیگیری بحث مشارکت کارمندان در حوزه وزارتی را نکته مهم و حائز اهمیتی دانستند.
در ادامه، اعضای کمیته به بحث و بررسی پیرامون پیشنهادات رسیده به کمیته تخصصی حوزه وزارتی پرداختند و در مورد هریک از پیشنهادها ضمن تبادل نظر، رای گیری انجام شد.
در پایان جلسه نیز مشاور وزیر و مدیرکل دفتر وزارتی و رئیس کارگروه تخصصی نظام پیشنهادها در حوزه وزارتی احکام انتصاب هر یک از اعضاء را تقدیم آنان نمود.